Знижки від 30 м.кв.
Фотоштори з вашим дизайном

Дизайнерські фотоштори

Пропонуємо купити оригінальні фотоштори з ексклюзивним дизайном

Вже надруковано і пошито понад 6780 фіранок для жителів всієї України!

Клієнти можуть замовити:

Фотоштори для кухні, дитячої спальні і залу, оформлення в єдиному стилі. Додатково продаються подушки з барвистою печаткою.

Переваги інтернет-магазину штор Salonshtor

Менеджери компанії Salonshtor щодня приймають заявки по телефону (044) 392 30 14, без перерви на свята. Дизайнери приступають до роботи в момент отримання замовлення. Експерти створюють візуальні концепції за допомогою комп’ютерних технологій. Наявність великої кількості шаблонів спрощує виконання завдання.

Дизайнери залучають до роботи замовника, демонструючи безліч варіантів макетів. Спеціаліст уважно вислуховує побажання клієнта, під час проектування малюнка для фіранок. Особлива увага приділяється вибору конструктивних елементів. Комплекти фотоштор доповнюються петлями, люверсами або тасьмою.

Компанія Salonshtor прозоро формує вартість на всі товарні позиції. Тут можна купити фотоштори за ціною виробника. Відсутність посередників значно зменшує собівартість продукції. Для оптових замовників і постійних клієнтів діють великі знижки!

Сьогодні можна купити фотоштори в Дніпропетровську, Харкові та Одесі з оперативної адресною доставкою. Наших клієнтів обслуговують компанії:

  • Нова Пошта;
  • Автолюкс;
  • Делівері;
  • Укрпочта.

Термін виконання замовлення залежить від місця проживання покупця і розміру партії товару. Громадянам ближнього зарубіжжя доставляють фототюль протягом 2-х тижнів.

У Києві, Дніпрі, Запоріжжі та Кременчуці клієнти забирають товари самовивозом зі складу, заощадивши на послугах кур’єрів.

Основні характеристики і переваги фотоштор

Для виробництва фотоштор на замовлення використовуються наступні категорії тканин:

  1. Блекаут – светопропускающий матеріал.
  2. Креп-сатин, шифон і габардин.
  3. Сатин.

Долговечность и устойчивость нанесенного изображения обеспечивается технологией сублимационной печати. Штори з принтом виготовляються кваліфікованими фахівцями на високоякісному обладнанні. Для роботи використовуються екологічно чисті витратні матеріали та барвники.

Продукция Salonshtor не восприимчива к ультрафиолетовому излучению, температурным перепадам и повышенной влажности. Клиентам демонстрируют сертификаты качества государственного образца.

Вже тисячі людей купили фотоштори в Україні для оформлення офісних, промислових і житлових приміщень. Безпечні вироби набувають навіть керівники дошкільних установ. Великий каталог з барвистою і доступною продукцією спрощує вибір замовника. Після першої покупки ви гарантовано станете нашим постійним клієнтом!

Про компанію
«Salonshtor» компанія створена в 2006р. Фірма показала себе як успішного виробника, оптового і роздрібного постачальника передових і високоякісних текстильних виробів для дому.
Наше нове виробництво і новітні друкарські машини дають можливість виконати наш абсолютний виробничий потенціал і надати покупцеві унікальна торгова пропозиція. У нас на сайті ви можете ознайомитися з нашими варіантами штор, так само можете самі надати нам зображення, і ми зможемо його надрукувати.
Каталог нашого інтернет-магазину включає в себе дизайнерські зображення, які ми вибрали спеціально для вас. Наша компанія працює по всій Україні, так само надаємо гарантію нашої продукції
Наші переваги:
– Приймаємо особисті заявки клієнтів
– Вносимо правки в будь-які наші зображення
– Доставка по всій Україні
– Всі вироби сертифіковані і якісні
– Комфортний і швидкий підбір штор, усі товари розсортовані по групах, що набагато полегшує пошук
– Оскільки ми виробники, то можемо запропонувати вам кращу ціну на Українському ринку.
– Широкий вибір матеріалів штор, різноманітна палітра кольорів друку.